Fight Of Characters RO
Bine ati venit pe FOCSRO, daca doriti sa vedeti tot continutul forum-ului va rugam sa va faceti cont, daca nu aveti deja unul.
Fight Of Characters RO
Bine ati venit pe FOCSRO, daca doriti sa vedeti tot continutul forum-ului va rugam sa va faceti cont, daca nu aveti deja unul.
Fight Of Characters RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Find your own FOC-ing style.
 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )

Go down 
+6
^WhItE^WoLf^
Alex
Archer
Behind~you
Deadly_
RamboPedo
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
RamboPedo
Newbie
Newbie
RamboPedo


Posts : 7
Join date : 2012-08-11

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptySat Aug 11, 2012 9:20 am

Dragi membri ai forumului respectiv. Dupa ani de observatii atente am realizat cel mai bun meta de pe planeta Pamant.

Cum am zis si mai sus, strategia mea poate lansa organul tau preferat spre fata orcarui jucator care a existat, exista si va exista vreodata.

M-am saturat sa vad cum esuati in fiecare meci, cumparandu-va aceleasi iteme de HP si pompati AGI sau STR la greu si va credeti pro. Nu inteleg de ce interziceti potiunea de HP dar folositi Kunai.Pot sa va spun nenumarate motive din care reiese ca nu stiti sa jucati aceasta mapa la potential complet.

Am jucat cu multi pro pe battle.net dar multi dintre ei erau koreeni si ma enerva lagul.Numai cu romanii pot juca fara lag dar toti joaca mapa cum am descris mai sus. Am auzit de forumul acesta de la un prieten si am decis sa va impartasesc toate aspectele "strategiei" folosite de adevarati pro.

Astfel sper ca intr-o zi sa pot juca cu voi fara sa va fac praf. Daca primesc cateva reply-uri o sa discutam mai departe despre ce vreau sa va dezvalui. Sper ca forumul sa redevina activ si ca intr-o zi sa pot juca cu voi la nivel inalt
Back to top Go down
Deadly_
KING
KING
Deadly_


Posts : 70
Join date : 2012-04-13
Location : Bucharest

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptySat Aug 11, 2012 4:01 pm

Draga rambo, te-as ruga frumos sa ramai acolo pe bnet ca oricum sunteti o adunatura de nabi adunati intr-un sac cu cacat care va mancati intre voi zi de zi.Jucatorii pe care tu ii consideri pro sunt niste nabi la fel de mari ca tine.


Cu stima un jucator care nu vrea sa vada petarde ca tine in jocurile lui.
Derp
Back to top Go down
http://www.220.ro/user/ISeeDeadPeopleEverywhere/
Behind~you
Newbie
Newbie



Posts : 3
Join date : 2012-04-28

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: SA MOARA MATA RAMBO IN SABIA LU ICHIGO   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptySat Aug 11, 2012 4:18 pm

BAH INJOSITULE BAT CA TINE LA FOCS CATE 1000 zilnic si tu vi smai zici mie cum se joaka mapa mah? nu ti rusine mah gunoiule sa te crezi superior? k te calc in picioare.....aculta aici fmm https://www.youtube.com/watch?v=TmSwV1se28Y si dute si joaka inka 1 an focs si dupa vi sati dai cu pararea la focs...noob porst:)
Back to top Go down
RamboPedo
Newbie
Newbie
RamboPedo


Posts : 7
Join date : 2012-08-11

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptySat Aug 11, 2012 11:45 pm

Ok, ma asteptam sa va fie insultat egoul de de am scris mai sus ( dar nu ma asteptam sa-mi dati linkuri la manele ). Nu am timp sa va pasteurizez pe fiecare in parte ca sa va dovedesc abilitatile mele, dar o sa fac un meci 1v1 cu un delegat de-al vostru. Din cate am vazut pe forum, Archer pare sa stie ceva mai mult decat voi. considerati mesajul acesta provocarea mea pentru el.
Back to top Go down
Deadly_
KING
KING
Deadly_


Posts : 70
Join date : 2012-04-13
Location : Bucharest

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptySun Aug 12, 2012 12:03 am

=)) Creierasul ala al tau nu functioneaza normal deloc sau pur si simplu nu ai fost in stare sa intelegi mesajul.Ramai acolo unde esti ca stai bine si lasama cu skill-ul asta al tau mirific, numai suntem la cs 1.6 totusi.Tu inca nu ti-ai dat seama cu ce se mananca jocul asta si sincer o sa ramai asa mult timp dupa modul asta comunist in care gandesti.
Back to top Go down
http://www.220.ro/user/ISeeDeadPeopleEverywhere/
Archer
Staff
Staff
Archer


Posts : 80
Join date : 2010-12-23
Location : UBW

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptySun Aug 12, 2012 2:53 am

Se pare ca am fost mentionat. Mai verific si eu forumul asta din cand in cand si vad ca singurul reply pe care il pot da utilizatorii sunt linkuri la manele. Oricum cine esti ma tu? Nu crezi ca te dai cam smecher? Hai sa facem 1v1 daca ai asa mare tupeu. Oricat de noob ai fi tot nu trebuie sa iti pierzi timpu cu astia, ca nici ca i-am mai vazut vreodata pe forum.
Deci imi spui data, ora si roomul ca sa iti arat de ce suntem noi in stare.
Back to top Go down
Deadly_
KING
KING
Deadly_


Posts : 70
Join date : 2012-04-13
Location : Bucharest

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptySun Aug 12, 2012 4:30 am

joc oricand vrei tu 1x1 papushe, oricum imi place comportamentul tau de tzap montan=))
Cat despre "auzitul' asta nici eu nu am auzit de tine pana acum.
Back to top Go down
http://www.220.ro/user/ISeeDeadPeopleEverywhere/
Behind~you
Newbie
Newbie



Posts : 3
Join date : 2012-04-28

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: ARCHEr PUIU de NINJA.(Hoaia)   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptySun Aug 12, 2012 4:34 am

Smile)) BAh da cinei Archer asta mah...Oare sa fie un Ninja? sau doar un Papagal cu pene pe BUci? Oare va face el 1 vs 1 cu mine?Smile))))))))....asta vom vedea in Next episode din serialul {Ne batem PULa de PRosti}Smile))))



https://www.youtube.com/watch?v=NCTJ8qR_jDA Smile))
Back to top Go down
Archer
Staff
Staff
Archer


Posts : 80
Join date : 2010-12-23
Location : UBW

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptySun Aug 12, 2012 5:44 am

Se pare ca esti incult. Daca te intereseaza uitate pe historyul de la forum si o sa aflii cine sunt. Eu ma refeream ca o sa fac 1v1 cu rambo asta care se crede cel mai bun. Dar daca tot imi aratati nivelul vostru de gandire macar dati si voi edit la posturi sa nu para ca le-ati scris cu piciorul stang. Si stergeti threadul ala ca oricum o sa il stearga rebirth. Deci rambo raspundemi cand vrei sa facem 1v1 si o sa te umilesc, asta daca pana atunci nu vrea unu din voi sa faca.
Back to top Go down
RamboPedo
Newbie
Newbie
RamboPedo


Posts : 7
Join date : 2012-08-11

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptySun Aug 12, 2012 6:29 am

Ok Archer, spune-mi pe ce battle.net server jucam.
Back to top Go down
Archer
Staff
Staff
Archer


Posts : 80
Join date : 2010-12-23
Location : UBW

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptySun Aug 12, 2012 6:35 am

Din pacate nu am warcraft 3 cumparat, descarca-ti garena si ne intalnim pe un room si facem meciul.
Back to top Go down
Deadly_
KING
KING
Deadly_


Posts : 70
Join date : 2012-04-13
Location : Bucharest

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptySun Aug 12, 2012 8:29 am

@Archer
Poti sa ma contactezi pe garena, am acelasi username.
off: ce va mai place cearta, mai ceva ca pe otv
Back to top Go down
http://www.220.ro/user/ISeeDeadPeopleEverywhere/
Archer
Staff
Staff
Archer


Posts : 80
Join date : 2010-12-23
Location : UBW

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptySun Aug 12, 2012 10:00 am

Hai odata rambo ce faci? Ai dat burta? Ai pisat tamponu? Dc nu raspunzi? Parca erai cel mai bun. Si deadly, tu ai inceput sa te certi cu rambo pe aici, eu doar va scoteam in evidenta defectele. Daca mai stam mult asa o sa fac 1v1 cu tine pana la urma.
Back to top Go down
Alex
FOC-er
FOC-er
Alex


Posts : 48
Join date : 2010-12-22
Age : 27
Location : The Land of Jokes

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptySun Aug 12, 2012 10:02 am

Archer lasamil mie pe deadly asta .
Spunemi deadly cand vrei sa facem 1v1 .
Sper ca macar sa ma incalzesc jucand cu tine .
Back to top Go down
Deadly_
KING
KING
Deadly_


Posts : 70
Join date : 2012-04-13
Location : Bucharest

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptySun Aug 12, 2012 10:05 am

=) foarte multi periculosi pe aici, am zis deja ca am acelasi username pe garena.Nu inteleg dc trebuie sa dai din gura aici, sau probabil asta e singurul lucru care poti sa il faci
Back to top Go down
http://www.220.ro/user/ISeeDeadPeopleEverywhere/
Deadly_
KING
KING
Deadly_


Posts : 70
Join date : 2012-04-13
Location : Bucharest

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptySun Aug 12, 2012 1:26 pm

@archer
Ne vedem la turneu atunci, mult noroc:)
Back to top Go down
http://www.220.ro/user/ISeeDeadPeopleEverywhere/
^WhItE^WoLf^
Admin
Admin
^WhItE^WoLf^


Posts : 141
Join date : 2010-12-21
Age : 30

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptySun Aug 12, 2012 3:07 pm

Cand Founder-ul nu e acasa, joaca Userii pe masa. Desi trebuie sa recunosc ca tipul asta si-a facut o intrare de merita spurcat, daca nu v-as cunoaste as zice ca sunteti noobleti care va bateti cu pumnul in piept. Nu va injurati ca nu faceti nimic, asta in primul rand e o comunitate nu maidanul, trebuie sa va intelegeti intre voi, iar in legatura cu provocarile, avem o sectiune separata "bajeti". S-a ales praful de forumul lui Rebirth, cred ca moare daca vede ce s-a intamplat cu el.
Back to top Go down
https://focsro.forumotion.com
^TeRrOrOfDeAtH^
Moderator
Moderator
^TeRrOrOfDeAtH^


Posts : 210
Join date : 2010-12-22
Age : 29
Location : Craiova

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptyMon Aug 13, 2012 3:01 am

Cum au rasarit toti ca dupa ploaie,unul mai bun ca altul.Nu stiam ca inca mai joaca atatia FOCs.Este un lucru bun ca inca va place harta si jucati ,dar va rog sa nu va mai jigniti pe forum.Poate o sa ne vedem in turneu.
Back to top Go down
Deadly_
KING
KING
Deadly_


Posts : 70
Join date : 2012-04-13
Location : Bucharest

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptyMon Aug 13, 2012 3:25 am

melc melc codobelc Very Happy
Back to top Go down
http://www.220.ro/user/ISeeDeadPeopleEverywhere/
Deadly_
KING
KING
Deadly_


Posts : 70
Join date : 2012-04-13
Location : Bucharest

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptyMon Aug 13, 2012 5:09 am

Bun, am terminat meciul cu domnisorul alex, cu toate ca a pierdut as vrea sa il felicit.A jucat binisor
Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Vs_shi10
Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Vs_bya10
Back to top Go down
http://www.220.ro/user/ISeeDeadPeopleEverywhere/
RamboPedo
Newbie
Newbie
RamboPedo


Posts : 7
Join date : 2012-08-11

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptyMon Aug 13, 2012 6:20 am

Scuze Archer pentru intarziere dar am avut treburi de rezolvat. Mi-am luat Garena si am acelasi nume ca aici, adauga- ma si hai sa vedem ce stii.
Back to top Go down
RamboPedo
Newbie
Newbie
RamboPedo


Posts : 7
Join date : 2012-08-11

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptyMon Aug 13, 2012 7:42 am

Rezultatele meciului cu Archer (RazielReborn). Poate acum o sa ma luati in serios. Daca vreti sa va arat strategia da-ti reply
Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) New_bi11
Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) New_bi12Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) New_bi13
Back to top Go down
Archer
Staff
Staff
Archer


Posts : 80
Join date : 2010-12-23
Location : UBW

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptyMon Aug 13, 2012 7:47 am

Deci in viata mea n-am vazut asemenea jucator. Deci si-a luat niste iteme care umileau kunaiu in orice aspect. Era un item care se facea din kunai parca si era prea op, dar asta era singura chestie care am vazut putin cum o face. Mama nu credeam ca un roman poate sa joace mai bine decat un korean, si am dat si 100%. Pana la urma mam rezumat la fugit si dat ulti dar si asa m-a batut. Avea niste iteme tare stranii, nu-i de mirare ca nu le arata in screen. Sa ne zici si noua marea ta strategie ca sa ai cu cine juca.
Edit: Da dute dracu de porc bine ca postezi si chatu de parca ai vrea sa ma umilesti.
Back to top Go down
Deadly_
KING
KING
Deadly_


Posts : 70
Join date : 2012-04-13
Location : Bucharest

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptyMon Aug 13, 2012 7:54 am

=)) a fost ar sau ap meciul?
Back to top Go down
http://www.220.ro/user/ISeeDeadPeopleEverywhere/
Archer
Staff
Staff
Archer


Posts : 80
Join date : 2010-12-23
Location : UBW

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) EmptyMon Aug 13, 2012 7:57 am

A fost ap. Mi-a zis ca isi ia cel mai slab erou contra eroului meu. I-am facut combouri de toate. Kunai kills la inceput cate vrei. Am farmat, am facut bossi dar tot n-am avut ce-i face. M-a si lasat la unele faze. Prea efectiva strategia lui.
Back to top Go down
Sponsored content





Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) Empty

Back to top Go down
 
Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» FOCs Another 8.8 coming soon
» FOCs Image
» More Focs Maps
» Fight Of Characters(FOCs)
» Cele mai bune meciuri de FOCs

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fight Of Characters RO :: FocRO :: Discutii generale-
Jump to: