Fight Of Characters RO
Bine ati venit pe FOCSRO, daca doriti sa vedeti tot continutul forum-ului va rugam sa va faceti cont, daca nu aveti deja unul.
Fight Of Characters RO
Bine ati venit pe FOCSRO, daca doriti sa vedeti tot continutul forum-ului va rugam sa va faceti cont, daca nu aveti deja unul.
Fight Of Characters RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Find your own FOC-ing style.
 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Urmatorul Turneu !

Go down 
+3
crisss981
Mire94
^ThE^ReBiRtH^
7 posters
AuthorMessage
^ThE^ReBiRtH^
Founder
Founder
^ThE^ReBiRtH^


Posts : 39
Join date : 2011-07-14

Urmatorul Turneu ! Empty
PostSubject: Urmatorul Turneu !   Urmatorul Turneu ! EmptySat Nov 26, 2011 3:10 pm

Ca tot vad ca se apropie vacanta, am zis ca ar fi bine sa incepem si un nou turneu. Nu mai stiu daca a mai intrat multa lume pe forum, dar va anunt ca sa stiti ca daca vreti sa organizam unul o sa ne trebuiasca ajutor si un Room pe care sa putem juca. Astept sa vad cati vor sa organizam un turneu si cati se arata interesati de el.
Back to top Go down
Mire94
Kings
Kings
Mire94


Posts : 89
Join date : 2011-06-30
Age : 26
Location : Moldova-Noua

Urmatorul Turneu ! Empty
PostSubject: Re: Urmatorul Turneu !   Urmatorul Turneu ! EmptySat Nov 26, 2011 11:06 pm

In sfarsit,un alt turneu cheers ,asteptam asta foarte mult mai ales vazand ca nimeni nu da nici 1 semn de viata pe forum,si daca veni vorba de room putem juca pe Ro1 si Ro2,ca doar slocket e admin si sigur ne va lasa,si daca voi avea ceva timp liber promit ca voi ajuta la organizare acestui turneu. Surprised Very Happy Wink
Back to top Go down
crisss981
Rookie FOC-er
Rookie FOC-er



Posts : 16
Join date : 2011-08-27

Urmatorul Turneu ! Empty
PostSubject: ...   Urmatorul Turneu ! EmptySun Dec 11, 2011 4:06 am

in sfirsit vad si eu ceva activitate ca deja mam saturat sa jok doar ku _I)ark_I)ragon. Cu totii asteptam ...
Back to top Go down
^TeRrOrOfDeAtH^
Moderator
Moderator
^TeRrOrOfDeAtH^


Posts : 210
Join date : 2010-12-22
Age : 29
Location : Craiova

Urmatorul Turneu ! Empty
PostSubject: Re: Urmatorul Turneu !   Urmatorul Turneu ! EmptyThu Dec 15, 2011 5:37 am

O sa incepem turneul peste 1 saptamana probabil,daca avem si participanti.Asa ca ii rog pe toti cei care mai intra pe forum sa faca si ei reclama cat pot,sa isi cheme prietenii pentru a ne strange cat mai multi.
De asemenea sectiunea pentru cereri de staff este deschisa,asa ca oricine vrea sa ajute in aranjarea acestui turneu este bine-venit.Doar eu si Rebirth nu vom putea organiza acest turneu,asa ca avem nevoie si de ajutorul vostru.Vom deschide inscrierile de maine ca sa va oferim timp sa va inscrieti.
Back to top Go down
crisss981
Rookie FOC-er
Rookie FOC-er



Posts : 16
Join date : 2011-08-27

Urmatorul Turneu ! Empty
PostSubject: Re: Urmatorul Turneu !   Urmatorul Turneu ! EmptyFri Dec 16, 2011 10:35 am

Teror team rugat cv,dar vad k ai uitat.... ( eu is DARKDRAGON)
Mai bine ar fi daca turneu se va tine la mn pe forumul meu, nu ca la mn sa fie mai multi sau cv de genu, da ptr ca deja sau inscris cativa vrio 10,si am si cu cine sal fac, tu daor partticipi.Sami zici daca esti de acord pls cat mai devreme.
P.S linku dl forumu meu-http://focsroman.forumpolish.com/
Back to top Go down
^TeRrOrOfDeAtH^
Moderator
Moderator
^TeRrOrOfDeAtH^


Posts : 210
Join date : 2010-12-22
Age : 29
Location : Craiova

Urmatorul Turneu ! Empty
PostSubject: Re: Urmatorul Turneu !   Urmatorul Turneu ! EmptyFri Dec 16, 2011 4:07 pm

Eu nu am nimic impotriva daca ti tu turneul,dar nu vad rostul.Aici sunt peste 150 de useri si sigur se gasesc intre 10-20 care sa participe.Nu are rost sa fie 2 turnee cand poti sa ajuti la turneul acesta.Daca intalniti fosti jucatori de FOCs care au cont pe forum, sa le spuneti sa participe in turneu.
Back to top Go down
crisss981
Rookie FOC-er
Rookie FOC-er



Posts : 16
Join date : 2011-08-27

Urmatorul Turneu ! Empty
PostSubject: Re: Urmatorul Turneu !   Urmatorul Turneu ! EmptySat Dec 17, 2011 5:33 am

In fine daca vrei tu si altii sa se faca la tn,dar eu ma inscriu daca or sa vina multi si buni.
Back to top Go down
SloCketYoUzOlE
Professional FOC-er
Professional FOC-er
SloCketYoUzOlE


Posts : 67
Join date : 2011-02-25
Age : 28
Location : jud. Valcea

Urmatorul Turneu ! Empty
PostSubject: Re: Urmatorul Turneu !   Urmatorul Turneu ! EmptySun Dec 18, 2011 9:51 am

Dragoane tu vrei sa spui ca tu poti organiza un turneu cu mai multi useri. nu cred aici sunt 220 de useri nu o sa prinzi niciodata acest numar de useri,
JOIN RPG ROOM 1 si 2
Back to top Go down
http://www.garenaplanet.info
crisss981
Rookie FOC-er
Rookie FOC-er



Posts : 16
Join date : 2011-08-27

Urmatorul Turneu ! Empty
PostSubject: Re: Urmatorul Turneu !   Urmatorul Turneu ! EmptySun Dec 18, 2011 12:46 pm

Slocket eu vad k tu esti cam prost.Aici sunt peste 200 dar forumu e inactiv nimeni nu scrie nimik,da la mn deja sau inscris vrio 15 la turneu.
Back to top Go down
Rocket
Kings
Kings
Rocket


Posts : 28
Join date : 2011-07-17
Age : 28
Location : Ploiesti

Urmatorul Turneu ! Empty
PostSubject: Re: Urmatorul Turneu !   Urmatorul Turneu ! EmptyMon Dec 19, 2011 9:15 am

crisss981 wrote:
Slocket eu vad k tu esti cam prost.Aici sunt peste 200 dar forumu e inactiv nimeni nu scrie nimik,da la mn deja sau inscris vrio 15 la turneu.

Complimente pe unii...........sunt de parere,ca aici trebuie tinut turneul,pentru ca acesta e forumul de FOCS Romania.....scurt si la obiect!
Back to top Go down
Mire94
Kings
Kings
Mire94


Posts : 89
Join date : 2011-06-30
Age : 26
Location : Moldova-Noua

Urmatorul Turneu ! Empty
PostSubject: Re: Urmatorul Turneu !   Urmatorul Turneu ! EmptyMon Dec 19, 2011 10:28 am

Haideti la Dark la turneu:D,pt ca m-am razgandit si din cate am vb cu restu nu mai prea vine nima la turneu aici...


Last edited by Mire94 on Tue Dec 20, 2011 9:41 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
crisss981
Rookie FOC-er
Rookie FOC-er



Posts : 16
Join date : 2011-08-27

Urmatorul Turneu ! Empty
PostSubject: Re: Urmatorul Turneu !   Urmatorul Turneu ! EmptyTue Dec 20, 2011 7:05 am

Ok dar le zic la toti dp forumu meu s vina aici,dar eu nu vad macar o rubrica legata de turneu,nu e inscris macar un jukator,deci....
Back to top Go down
KuchikyBiakuya
Newbie
Newbie



Posts : 1
Join date : 2011-12-20

Urmatorul Turneu ! Empty
PostSubject: Re: Urmatorul Turneu !   Urmatorul Turneu ! EmptyTue Dec 20, 2011 7:40 am

Baieti, intrati pe forumul lui Dark Dragon, sau inscris deja 15 la turneu, haideti si voi, va astept pe forum;)


Back to top Go down
crisss981
Rookie FOC-er
Rookie FOC-er



Posts : 16
Join date : 2011-08-27

Urmatorul Turneu ! Empty
PostSubject: Re: Urmatorul Turneu !   Urmatorul Turneu ! EmptyTue Dec 20, 2011 9:49 am

Teror eu nu fac reclama aici ca sa vina toti dl tn la mn, dar ptr ca unii de pe forumul tau ii stiu bn si imi sunt prieteni, si no sa vin la turneu tau ptr ca nare sens.Dar ala pe care il fac eu, e altcv.Adik aprope pe toti ii stiu personal, si chiar daca o sa pierd la cnv asta nimik nu inseamna cand joci cu prieteni.
Back to top Go down
Rocket
Kings
Kings
Rocket


Posts : 28
Join date : 2011-07-17
Age : 28
Location : Ploiesti

Urmatorul Turneu ! Empty
PostSubject: Re: Urmatorul Turneu !   Urmatorul Turneu ! EmptyTue Jan 03, 2012 8:52 am

Sincer,sa fiu,cred,ca am vazut o lipsa de bun simt inimaginabila in turneul lui Dark....de ce?
Scria clar,ca maine vor juca urmatorii jucatori,in care ma includeam eu vs DarkDragon si m-am trezit in seara asta,ca el a castigat,fara ca meciul,sa fie jucat.Nu am primit nici un e-mail si am pus clar id-ul de mess,pe care,sa ma contacteze,deci eu unul spun,ca a fost ori o neintelegere ori o mare nesimtire facuta de o persoana anume...se stie ea.Daca tot faceti un turneu organizati-l calumea,nu asa,cum va pica in avantaj unora!!
Back to top Go down
^TeRrOrOfDeAtH^
Moderator
Moderator
^TeRrOrOfDeAtH^


Posts : 210
Join date : 2010-12-22
Age : 29
Location : Craiova

Urmatorul Turneu ! Empty
PostSubject: Re: Urmatorul Turneu !   Urmatorul Turneu ! EmptySat Jan 14, 2012 12:57 pm

Eu sunt de parare ca Dark a facut turneul doar ca sa joace meciul cu mine( sa nu intelegi ca ma laud sau ceva ) .A zis ca cine nu intra la ora respectiva e descalificat pe loc ,ca el nu ii asteapta pe altii.De cand a inceput sa fie printre cei mai buni la FOCs i s-a urcat la cap.Acum se crede cel mai bun si pe toti ceilalti ii considea niste ratati."Dupa ce ia batut pe toti" cum zice el acum nu mai joaca FOCs,a lasat si forumul,implicit si turneul.Ce a facut el nu a fost un turneu,mai degraba un maraton pe 3 zile in care cei ce erau prezenti in ziua respectiva se calificau automat ,de aceea jucatori mai slabi s-au calificat pe nedrept.
E pacat ca acest forum la care Rebirth si cu mine ne-am muncit nu mai e populat.Chiar si cand era, nu multi si-au oferit suportul pentru a face un turneu cum trebuie.
Back to top Go down
Mire94
Kings
Kings
Mire94


Posts : 89
Join date : 2011-06-30
Age : 26
Location : Moldova-Noua

Urmatorul Turneu ! Empty
PostSubject: Re: Urmatorul Turneu !   Urmatorul Turneu ! EmptySat Jan 14, 2012 1:08 pm

RESPECT Terror atata am de zis,si cand vine vorba de Dark v-as ruga frumos sa il nickneima-ti LABARUL!
Back to top Go down
Rocket
Kings
Kings
Rocket


Posts : 28
Join date : 2011-07-17
Age : 28
Location : Ploiesti

Urmatorul Turneu ! Empty
PostSubject: Re: Urmatorul Turneu !   Urmatorul Turneu ! EmptyMon Feb 27, 2012 9:11 am

Mda....ai mare dreptate si nu zic doar asa,ca sa ma aflu in treaba,fiindca dragon mi-a si spus,ca el vroia "sa joace cu terror si ceilalti"(pe scurt nu eram bine primit...m-a si intrebat,de ce am intrat in turneu)si cu tine am observat,ca avea o mare obsesie,sa joace,totusi a fost un mare....si ma bucur,ca i-ai dat o lectie de FOCS.Dragon nu a fost niciodata unul din cei mai buni,ci a fost ajutat de ionut si altii,ca sa ajunga la nivelul respectiv,doar ca smecheriile lui de "baiat mare" l-au caracterizat mereu....Scuze pentru raspunsul tarziu,dar nu am vazut,sa ma fii bagat cineva in seama....eu am fost de parere de la inceput,ca turneul trebuia tinut aici si sper,sa fie "reinviat" forumul,ca sa putem avea din nou jocuri corecte si frumoase... Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Urmatorul Turneu ! Empty
PostSubject: Re: Urmatorul Turneu !   Urmatorul Turneu ! Empty

Back to top Go down
 
Urmatorul Turneu !
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Despre tournament
» Harta care se va juca in turneu
» Room-ul unde sa va juca acest Turneu

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fight Of Characters RO :: FocRO :: Discutii generale-
Jump to: