Fight Of Characters RO
Bine ati venit pe FOCSRO, daca doriti sa vedeti tot continutul forum-ului va rugam sa va faceti cont, daca nu aveti deja unul.
Fight Of Characters RO
Bine ati venit pe FOCSRO, daca doriti sa vedeti tot continutul forum-ului va rugam sa va faceti cont, daca nu aveti deja unul.
Fight Of Characters RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Find your own FOC-ing style.
 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 I am looking for a apprentince. Who want just find me .

Go down 
+5
^TeRrOrOfDeAtH^
Rocket
crisss981
ionut_soimi01
jA)(oN
9 posters
AuthorMessage
jA)(oN
Professional FOC-er
Professional FOC-er
jA)(oN


Posts : 68
Join date : 2011-06-09
Age : 29
Location : Moldova

I am looking for a apprentince. Who want just find me . Empty
PostSubject: I am looking for a apprentince. Who want just find me .   I am looking for a apprentince. Who want just find me . EmptyThu Oct 20, 2011 10:12 pm

Sunt in cautarea unui ucenic ptr ca sa il invat a juka focs f bn,ptr ca eu deja mam saturat de focs si ma las si as vrea ca experienta mea sa fie folositoare cuiva care iubeste sa joace focs.
Care vrea sa-l invat lasati pls idul vostru de skype.
Back to top Go down
ionut_soimi01
What the FOC ?
What the FOC ?
ionut_soimi01


Posts : 103
Join date : 2011-06-26
Age : 29
Location : Hawks land

I am looking for a apprentince. Who want just find me . Empty
PostSubject: Re: I am looking for a apprentince. Who want just find me .   I am looking for a apprentince. Who want just find me . EmptyMon Oct 24, 2011 5:05 am

Pai iti urez mult noroc,sper sa gasesti pe cineva cu care voi avea un meci echilibrat dupa ce termini.
Back to top Go down
crisss981
Rookie FOC-er
Rookie FOC-er



Posts : 16
Join date : 2011-08-27

I am looking for a apprentince. Who want just find me . Empty
PostSubject: .....   I am looking for a apprentince. Who want just find me . EmptyWed Nov 02, 2011 12:46 am

veau eu sa ma inveti. skypul meu il ai.
Back to top Go down
ionut_soimi01
What the FOC ?
What the FOC ?
ionut_soimi01


Posts : 103
Join date : 2011-06-26
Age : 29
Location : Hawks land

I am looking for a apprentince. Who want just find me . Empty
PostSubject: Re: I am looking for a apprentince. Who want just find me .   I am looking for a apprentince. Who want just find me . EmptyTue Nov 08, 2011 11:38 pm

Ba tu nu prea meriti pt ca orik tu sti sa joci restu inveti tu el vrea pe 1 care sa nu stie nimik sa ia tot de la 0 atunci da se poate lauda k la invatzat da pe tine?Smile) in fine eu tiam zis parerea mea.


Last edited by ionut_soimi01 on Mon Dec 12, 2011 9:22 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
crisss981
Rookie FOC-er
Rookie FOC-er



Posts : 16
Join date : 2011-08-27

I am looking for a apprentince. Who want just find me . Empty
PostSubject: ...   I am looking for a apprentince. Who want just find me . EmptySun Dec 11, 2011 4:11 am

bine ka deja mam saturat de el ca jok cu el,huni,eternal si gata ... poate gaseste pe cnv si il face bun si poate in final te bate si pe tine Smile
Back to top Go down
ionut_soimi01
What the FOC ?
What the FOC ?
ionut_soimi01


Posts : 103
Join date : 2011-06-26
Age : 29
Location : Hawks land

I am looking for a apprentince. Who want just find me . Empty
PostSubject: Re: I am looking for a apprentince. Who want just find me .   I am looking for a apprentince. Who want just find me . EmptyMon Dec 12, 2011 9:23 pm

poate sa ma bata cui i pasa? Dar orik asta nu se va intampla:D
Back to top Go down
Rocket
Kings
Kings
Rocket


Posts : 28
Join date : 2011-07-17
Age : 28
Location : Ploiesti

I am looking for a apprentince. Who want just find me . Empty
PostSubject: Re: I am looking for a apprentince. Who want just find me .   I am looking for a apprentince. Who want just find me . EmptyMon Dec 19, 2011 9:13 am

Aceleasi comentarii cu ton de infumurare si plictisitoare.........mult noroc,dar nu cred,ca cineva ar dorii,sa iti fie "ucenic"....
Back to top Go down
^TeRrOrOfDeAtH^
Moderator
Moderator
^TeRrOrOfDeAtH^


Posts : 210
Join date : 2010-12-22
Age : 29
Location : Craiova

I am looking for a apprentince. Who want just find me . Empty
PostSubject: Re: I am looking for a apprentince. Who want just find me .   I am looking for a apprentince. Who want just find me . EmptyMon Dec 19, 2011 9:58 am

Din ce am vazut are cativa pe garena Smile) .Dar inca nu sunt foarte buni.
Back to top Go down
crisss981
Rookie FOC-er
Rookie FOC-er



Posts : 16
Join date : 2011-08-27

I am looking for a apprentince. Who want just find me . Empty
PostSubject: Re: I am looking for a apprentince. Who want just find me .   I am looking for a apprentince. Who want just find me . EmptyTue Dec 20, 2011 7:48 am

Am doar unu.CI nu cativa,ala fiind highteru,si sa stiti va face pe toti la FOCS.(dragon)
Back to top Go down
Rocket
Kings
Kings
Rocket


Posts : 28
Join date : 2011-07-17
Age : 28
Location : Ploiesti

I am looking for a apprentince. Who want just find me . Empty
PostSubject: Re: I am looking for a apprentince. Who want just find me .   I am looking for a apprentince. Who want just find me . EmptyTue Dec 20, 2011 11:47 am

Pune-mi te rog si mie linkul la forumul tau,ca sa ma pot inscrie in turneu....e si pentru 2v2?
Back to top Go down
Mire94
Kings
Kings
Mire94


Posts : 89
Join date : 2011-06-30
Age : 26
Location : Moldova-Noua

I am looking for a apprentince. Who want just find me . Empty
PostSubject: Re: I am looking for a apprentince. Who want just find me .   I am looking for a apprentince. Who want just find me . EmptyTue Dec 20, 2011 12:20 pm

da rocket ti-l dau imd,http://focsroman.forumpolish.com/
Back to top Go down
MeT4L
GFX Designer
GFX Designer
MeT4L


Posts : 56
Join date : 2010-12-23

I am looking for a apprentince. Who want just find me . Empty
PostSubject: Re: I am looking for a apprentince. Who want just find me .   I am looking for a apprentince. Who want just find me . EmptyTue Feb 14, 2012 8:56 am

Am sa injur. Da ce pula mea ii cu chestiile astea de copii ma? asta cu ucenicu de zici ca e Miyagi san, astia se cearta care e mai bun, Soimi de tine stiam ca esti mai matur ce dracu? de ceilalti ce sa mai spun?
Back to top Go down
ionut_soimi01
What the FOC ?
What the FOC ?
ionut_soimi01


Posts : 103
Join date : 2011-06-26
Age : 29
Location : Hawks land

I am looking for a apprentince. Who want just find me . Empty
PostSubject: Re: I am looking for a apprentince. Who want just find me .   I am looking for a apprentince. Who want just find me . EmptyMon Apr 16, 2012 2:11 am

Ma eu mi-am batut joc de el si stiu ca il enerveaza cand zic ca nu ma face nu k is eu zeu...Smile) ce dreq joc de placere un meci bun e tot ce vreau:| nu neaparat sa castig.
Back to top Go down
Mire94
Kings
Kings
Mire94


Posts : 89
Join date : 2011-06-30
Age : 26
Location : Moldova-Noua

I am looking for a apprentince. Who want just find me . Empty
PostSubject: Re: I am looking for a apprentince. Who want just find me .   I am looking for a apprentince. Who want just find me . EmptyWed Apr 18, 2012 12:10 am

Si uite asa Soimi (Marmota) inveli ciocolata...
Back to top Go down
^WhItE^WoLf^
Admin
Admin
^WhItE^WoLf^


Posts : 141
Join date : 2010-12-21
Age : 30

I am looking for a apprentince. Who want just find me . Empty
PostSubject: Re: I am looking for a apprentince. Who want just find me .   I am looking for a apprentince. Who want just find me . EmptyFri Apr 20, 2012 4:09 pm

Wow dar vad ca nu va plictisiti pe aici.
Back to top Go down
https://focsro.forumotion.com
Mire94
Kings
Kings
Mire94


Posts : 89
Join date : 2011-06-30
Age : 26
Location : Moldova-Noua

I am looking for a apprentince. Who want just find me . Empty
PostSubject: Re: I am looking for a apprentince. Who want just find me .   I am looking for a apprentince. Who want just find me . EmptyFri Apr 20, 2012 10:15 pm

E plictiseala totala,imi pare rau sa zic asta cum nu prea mai intra nima siteu 'e in paragina'...Sper ca de la vara sa fie altfel...
Back to top Go down
^WhItE^WoLf^
Admin
Admin
^WhItE^WoLf^


Posts : 141
Join date : 2010-12-21
Age : 30

I am looking for a apprentince. Who want just find me . Empty
PostSubject: Re: I am looking for a apprentince. Who want just find me .   I am looking for a apprentince. Who want just find me . EmptySat Apr 21, 2012 2:44 am

In-afara de cativa care ne-am imprietenit jucand FOCS nu am mai vazut pe nimeni sa intre pe site. FOCS-ul nu mai e o harta jucata asa de mult, de-asta nu prea ne-am mai ocupat, nu prea are rost.
Back to top Go down
https://focsro.forumotion.com
Mire94
Kings
Kings
Mire94


Posts : 89
Join date : 2011-06-30
Age : 26
Location : Moldova-Noua

I am looking for a apprentince. Who want just find me . Empty
PostSubject: Re: I am looking for a apprentince. Who want just find me .   I am looking for a apprentince. Who want just find me . EmptySat Apr 21, 2012 3:26 am

Mi-am dat seama...cand am aflat ca 8.8 e ultima versiune...
Back to top Go down
^WhItE^WoLf^
Admin
Admin
^WhItE^WoLf^


Posts : 141
Join date : 2010-12-21
Age : 30

I am looking for a apprentince. Who want just find me . Empty
PostSubject: Re: I am looking for a apprentince. Who want just find me .   I am looking for a apprentince. Who want just find me . EmptySat Apr 21, 2012 6:18 am

Nu e ultima, trebuie sa apara si 8.9 dar rahatul ala de chinez nu o mai scoate din decembrie.
Back to top Go down
https://focsro.forumotion.com
ionut_soimi01
What the FOC ?
What the FOC ?
ionut_soimi01


Posts : 103
Join date : 2011-06-26
Age : 29
Location : Hawks land

I am looking for a apprentince. Who want just find me . Empty
PostSubject: Re: I am looking for a apprentince. Who want just find me .   I am looking for a apprentince. Who want just find me . EmptyFri May 11, 2012 1:51 am

A aparut 8.9 iar tu mire iara incepi??Soimi Marmota poate zic eu ceva dar ma abtin...Fate mic si nu te mai baga in discutiile adultilor vorbeam cu met4l nu cu tine.
Back to top Go down
Edi29
Newbie
Newbie



Posts : 1
Join date : 2012-06-21

I am looking for a apprentince. Who want just find me . Empty
PostSubject: Re: I am looking for a apprentince. Who want just find me .   I am looking for a apprentince. Who want just find me . EmptyThu Jun 21, 2012 2:02 am

Salut! uite as vrea eu sa ma mai inceti un pic focs poate jucam si cateva meciuri ...uite id meu: edy_kiss_by_kiss29.
Back to top Go down
Sponsored content





I am looking for a apprentince. Who want just find me . Empty
PostSubject: Re: I am looking for a apprentince. Who want just find me .   I am looking for a apprentince. Who want just find me . Empty

Back to top Go down
 
I am looking for a apprentince. Who want just find me .
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fight Of Characters RO :: FocRO :: Provocari-
Jump to: