Fight Of Characters RO
Bine ati venit pe FOCSRO, daca doriti sa vedeti tot continutul forum-ului va rugam sa va faceti cont, daca nu aveti deja unul.
Fight Of Characters RO
Bine ati venit pe FOCSRO, daca doriti sa vedeti tot continutul forum-ului va rugam sa va faceti cont, daca nu aveti deja unul.
Fight Of Characters RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Find your own FOC-ing style.
 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )

Go down 
+6
^WhItE^WoLf^
Alex
Archer
Behind~you
Deadly_
RamboPedo
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
RamboPedo
Newbie
Newbie
RamboPedo


Posts : 7
Join date : 2012-08-11

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 EmptyMon Aug 13, 2012 8:02 am

Strategia mea doresc sa o dezvalui doar daca mi se pare ca o puteti folosi cu putin skill. Nu vreau ca toti idiotii sa foloseasca asta. Daca vad multe reply de la alti useri (pentru ca forumul e cam mort) o sa spun ce sa faceti ca sa va arat cum se joaca asa.
Back to top Go down
Deadly_
KING
KING
Deadly_


Posts : 70
Join date : 2012-04-13
Location : Bucharest

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 EmptyMon Aug 13, 2012 8:58 am

dc nu iti iei un "ucenic" si il invezi chestiile astea:) eu zic ca este mult mai eficient sa ramana unele chestii in "familie"
Back to top Go down
http://www.220.ro/user/ISeeDeadPeopleEverywhere/
ionut_soimi01
What the FOC ?
What the FOC ?
ionut_soimi01


Posts : 103
Join date : 2011-06-26
Age : 29
Location : Hawks land

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 EmptyThu Aug 16, 2012 6:59 am

Pai rambo asta dupa cum vad a demonstrat ca nu glumeste cu noi.. Oricum behind e cel mai nebun cum sa pui manea aici Smile) numa la noi se poate intampla.
Back to top Go down
Deadly_
KING
KING
Deadly_


Posts : 70
Join date : 2012-04-13
Location : Bucharest

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 EmptyFri Aug 17, 2012 10:29 am

@rambo nu stiu ce reply vrei tu de la alti useri dar cred ca ne-am strans destui, oricum aproape toti care am postat in tread-ul asta sunt jucatori decenti.Din cate am inteles de la archer,ai spus ca nu o sa iei un counter asa "mare" ei bine eu cred ca ai luat cel mai mare counter posibil pentru shiky mai ales ca pe versiunea care ati jucat voi 8.9b01 sau 8.9b03 l-au imbunatatit pe naruto.
In seara aia cand ai terminat meciul cu archer te-am invitat(nu provocat) la joc si nu inteleg dc nu ai acceptat:) eu cred ca te ascunzi prea mult dar asta probabil este doar parerea mea.Cam atat am avut de discutat pe tema asta si inca ceva.Daca vrei sa-ti dezvalui "strategia" eu zic ca acum este momentul potrivit.
Back to top Go down
http://www.220.ro/user/ISeeDeadPeopleEverywhere/
ionut_soimi01
What the FOC ?
What the FOC ?
ionut_soimi01


Posts : 103
Join date : 2011-06-26
Age : 29
Location : Hawks land

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 EmptySat Aug 18, 2012 12:21 am

Da cred ca e momentul sau mai vrei sa vina si noobi Smile) sa invete si ei?...Oricum vreau sa vad itemu ala strategia nu ma intereseaza Wink
Back to top Go down
Mire94
Kings
Kings
Mire94


Posts : 89
Join date : 2011-06-30
Age : 26
Location : Moldova-Noua

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 EmptySat Aug 18, 2012 2:52 am

H0pa Smile) Ciocoii noi' si ciocoii vechi' Very Happy ... Chef de cearta nu gluma'
Back to top Go down
Deadly_
KING
KING
Deadly_


Posts : 70
Join date : 2012-04-13
Location : Bucharest

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 EmptyTue Aug 28, 2012 2:14 pm

ce se mai aude de strategia aia mai rambo? lol!
Back to top Go down
http://www.220.ro/user/ISeeDeadPeopleEverywhere/
RamboPedo
Newbie
Newbie
RamboPedo


Posts : 7
Join date : 2012-08-11

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 EmptyWed Aug 29, 2012 11:07 am

Daca mai posteaza oameni pe thread mai discutam dar pana atunci astept
Back to top Go down
dark_dragon
Newbie
Newbie



Posts : 1
Join date : 2012-10-09

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 EmptyTue Oct 09, 2012 1:03 pm

Vai de capu meu,Cezar,Soimi,Dani,si la urma urmei Deadly ati ajuns sa va futeti cu mintea la un idiot,sa ii sugeti pl ptr ca sa va zica un item tampit intr-o mapa tampita.Aducetiva aminte ma cand jucam toti,cat de fain era,si nu conta cine si ce iteme avea,ptr ca e fain sa joci asa cu proeteni,voi ati facut din mapa asta cv ...Jucati tot asa ca si inainte cu toti.Toti adica aia care jucau si poate mai joaca focs,si o sa vedeti ca e cu mult mai fain de cat cand bati un strain,care nimic nu stii despre el.



P.S-Deadly zii pls lu ShadowsiD100 sa imi dea add in garena,numele meu este PTH.Path2h3L,vreau sa vb cu el,ca tare de mult nu l-am mai vazut.(Astept,pls)
Back to top Go down
Deadly_
KING
KING
Deadly_


Posts : 70
Join date : 2012-04-13
Location : Bucharest

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 EmptyTue Oct 09, 2012 1:27 pm

Buna seara dragonas.Citeste inca odata toate mesajele care le-am postat aici si o sa-ti dai seama ca treaba nu sta chiar asa, vremurile bune pe care le-am petrecut la focs au trecut totusi si majoritatea au inceput sa practice alte activitati.
Domnisorul rambo pana la urma a ramas doar cu vaga impresie ca stie cu se mananca mapa asta si la urma urmei e doar un random care a vrut sa se faca cunoscut prin acest thread.
Cat despre shadow....o sa ii transmit mesajul cand il gasesc pe platforma
Back to top Go down
http://www.220.ro/user/ISeeDeadPeopleEverywhere/
ionut_soimi01
What the FOC ?
What the FOC ?
ionut_soimi01


Posts : 103
Join date : 2011-06-26
Age : 29
Location : Hawks land

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 EmptyMon Dec 17, 2012 11:42 am

Bai baiete.. S-a trezit dragonul intunecat =)) ce sa spun copile eu stiu cine e rambo am facut doar parte din plan sa readucem prin acest thread lume pe forum...Deci nu mai posta daca nu sti (Looser).Va multumesc,o zi buna !
Back to top Go down
Deadly_
KING
KING
Deadly_


Posts : 70
Join date : 2012-04-13
Location : Bucharest

Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 EmptySun Feb 03, 2013 9:25 am

in sfarsit s-au gandit si astia sa bage un erou nou, pacat ca este destul de muci daca vrei sa joci solo cu el dar in echipa este bunicel:) gl guys

Topicul cu hartile de focs a fost updatat, versiunea noua o gasiti acolo.
Back to top Go down
http://www.220.ro/user/ISeeDeadPeopleEverywhere/
Sponsored content





Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )   Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA ) - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Cea mai efectiva strategie la FOCS ( VICTORIE GARANTATA )
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» FOCs Another 8.8 coming soon
» FOCs Image
» More Focs Maps
» Fight Of Characters(FOCs)
» Cele mai bune meciuri de FOCs

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fight Of Characters RO :: FocRO :: Discutii generale-
Jump to: