Fight Of Characters RO
Bine ati venit pe FOCSRO, daca doriti sa vedeti tot continutul forum-ului va rugam sa va faceti cont, daca nu aveti deja unul.
Fight Of Characters RO
Bine ati venit pe FOCSRO, daca doriti sa vedeti tot continutul forum-ului va rugam sa va faceti cont, daca nu aveti deja unul.
Fight Of Characters RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Find your own FOC-ing style.
 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Draga SloCketYoUzOlE

Go down 
+2
Archer
MeT4L
6 posters
AuthorMessage
MeT4L
GFX Designer
GFX Designer
MeT4L


Posts : 56
Join date : 2010-12-23

Draga SloCketYoUzOlE Empty
PostSubject: Draga SloCketYoUzOlE   Draga SloCketYoUzOlE EmptyThu Jul 14, 2011 7:08 am

Ca sa iti arat ca nu sunt asa badass iti dau o sansa pana la orele 00.00 sa aduci dovada cu roomul de focs si sa iti ceri scuze in cel mai umilitor fel tuturor membrilor comunitatii FOCS.
In caz contrar vei avea remove la clasa "Staff" si vei fi banat pe forum. Aceasta decizie a fost luata de catre SITE (daca mai tii minte ce ti-am spus aseara in legatura ca "NOI SUNTEM SITEUL") in urma comportamentului idiot si a actiunilor stupide luate de catre carnatul tau.
Back to top Go down
Archer
Staff
Staff
Archer


Posts : 80
Join date : 2010-12-23
Location : UBW

Draga SloCketYoUzOlE Empty
PostSubject: Re: Draga SloCketYoUzOlE   Draga SloCketYoUzOlE EmptyThu Jul 14, 2011 11:18 am

Lol se pare ca tipu chiar mintea. Eu stiam ca minte da acu tot forumu stie prin dezvaluirea umilitoare a lui met4l.
Slocket sau hero audio, mereu te-am crezut un incult si un om caruia ii lipseste creierul si care a avut ceva exeriente sexuale in copilarie, ca alta definitie nu iti dau.
Long live met4l, jeg pe viata.
Back to top Go down
^WhItE^WoLf^
Admin
Admin
^WhItE^WoLf^


Posts : 141
Join date : 2010-12-21
Age : 30

Draga SloCketYoUzOlE Empty
PostSubject: Re: Draga SloCketYoUzOlE   Draga SloCketYoUzOlE EmptyThu Jul 14, 2011 11:23 am

Voi sunteti inchizitia? Si oricum eu cred ca mai e timp, deci nu va ambalati degeaba.


Last edited by ^WhItE^WoLf^ on Thu Jul 14, 2011 11:26 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://focsro.forumotion.com
^ThE^ReBiRtH^
Founder
Founder
^ThE^ReBiRtH^


Posts : 39
Join date : 2011-07-14

Draga SloCketYoUzOlE Empty
PostSubject: Re: Draga SloCketYoUzOlE   Draga SloCketYoUzOlE EmptyThu Jul 14, 2011 11:24 am

Mai bine nici ca o puteam pune:)).
Back to top Go down
^TeRrOrOfDeAtH^
Moderator
Moderator
^TeRrOrOfDeAtH^


Posts : 210
Join date : 2010-12-22
Age : 29
Location : Craiova

Draga SloCketYoUzOlE Empty
PostSubject: Re: Draga SloCketYoUzOlE   Draga SloCketYoUzOlE EmptyThu Jul 14, 2011 12:02 pm

A fost repus in functie deoarece mi-a aratat room-ul pe care vrea sa il cumpere.Acum dovezi nu cred ca are ,dar puteti intra pe garena,dati frumos la League si DTS-Cup Room.O sa vedeti ca apare un mesaj global prin care se anunta ca room-ul este de vanzare.O sa vedem peste 1 luna daca il va cumpara,pana atunci incercati sa va abtineti si sa nu il mai faceti in toate felurile.
Slocket daca ai ceva de adaugat te rog sa postezi.
Back to top Go down
MeT4L
GFX Designer
GFX Designer
MeT4L


Posts : 56
Join date : 2010-12-23

Draga SloCketYoUzOlE Empty
PostSubject: Re: Draga SloCketYoUzOlE   Draga SloCketYoUzOlE EmptyThu Jul 14, 2011 12:05 pm

deci ba dovezi sau out
Back to top Go down
SloCketYoUzOlE
Professional FOC-er
Professional FOC-er
SloCketYoUzOlE


Posts : 67
Join date : 2011-02-25
Age : 28
Location : jud. Valcea

Draga SloCketYoUzOlE Empty
PostSubject: Re: Draga SloCketYoUzOlE   Draga SloCketYoUzOlE EmptyThu Jul 14, 2011 1:03 pm

Ma Met4le daca vrei sa vezi roomul ... intra la League-----DTS-Cup Room.... acolo eu lucrez in continuare .. pe room inca scrie ca este in vanzare dar o sa fie gata curand si va fii mutat pe RO... alte dovezi nu am..
Back to top Go down
http://www.garenaplanet.info
^WhItE^WoLf^
Admin
Admin
^WhItE^WoLf^


Posts : 141
Join date : 2010-12-21
Age : 30

Draga SloCketYoUzOlE Empty
PostSubject: Re: Draga SloCketYoUzOlE   Draga SloCketYoUzOlE EmptyThu Jul 14, 2011 1:16 pm

Nu stiu care e problema voastra cu Slocket, dar cred ca ne-a ajuns tuturor, frate Metal omul iti spusa ca face ce poate. Stai calm si asteapta sa isi termine treaba, a zis ca mai are putin, hai sa ii dam 1 luna fix, daca dupa acest timp nu va avea nicio dovada ii voi da eu personal BAN PERMANENT. Si cu asta cred ca am terminat problema, daca ai vreo problema poti sa vorbesti cu Rebirth cred ca o sa fie de acord cu mine.
Back to top Go down
https://focsro.forumotion.com
Archer
Staff
Staff
Archer


Posts : 80
Join date : 2010-12-23
Location : UBW

Draga SloCketYoUzOlE Empty
PostSubject: Re: Draga SloCketYoUzOlE   Draga SloCketYoUzOlE EmptyFri Jul 15, 2011 2:34 am

Se pare ca ori cineva este prea organizat ori nu vrea ca postul sa fie vazut de tot forumul........cam ciudat.
Back to top Go down
MeT4L
GFX Designer
GFX Designer
MeT4L


Posts : 56
Join date : 2010-12-23

Draga SloCketYoUzOlE Empty
PostSubject: Re: Draga SloCketYoUzOlE   Draga SloCketYoUzOlE EmptyFri Jul 15, 2011 3:05 am

vorbisem cu rebirth inainte ca tu sa dai reply tu nu stii cine este acest user
Back to top Go down
Sponsored content





Draga SloCketYoUzOlE Empty
PostSubject: Re: Draga SloCketYoUzOlE   Draga SloCketYoUzOlE Empty

Back to top Go down
 
Draga SloCketYoUzOlE
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Seby47 vs SloCketYoUzOlE

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fight Of Characters RO :: FocRO :: Discutii generale-
Jump to: