Fight Of Characters RO
Bine ati venit pe FOCSRO, daca doriti sa vedeti tot continutul forum-ului va rugam sa va faceti cont, daca nu aveti deja unul.
Fight Of Characters RO
Bine ati venit pe FOCSRO, daca doriti sa vedeti tot continutul forum-ului va rugam sa va faceti cont, daca nu aveti deja unul.
Fight Of Characters RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Find your own FOC-ing style.
 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Salut sunt Archer si asta e introducerea mea.

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Archer
Staff
Staff
Archer


Posts : 80
Join date : 2010-12-23
Location : UBW

Salut sunt Archer si asta e introducerea mea. Empty
PostSubject: Salut sunt Archer si asta e introducerea mea.   Salut sunt Archer si asta e introducerea mea. EmptyThu Dec 23, 2010 3:37 pm

Deci am inceput sa joc FOCs de aproape 2 ani si am intrat pe forumul asta pentru ca l-au facut cei 2 prieteni ai mei Rebirth si Terror.Tin sa va spun ca harta asta nu m-i se mai pare aceeasi de la ultimele updateuri mai ales de cand a devenit CATACLYSM.


Dar sper sa aveti parte de discractie pe acest forum si sa va distrati cel mai bine cu adminul ca e cel mai de treaba (uitati-va in arhive) Wink
Back to top Go down
MeT4L
GFX Designer
GFX Designer
MeT4L


Posts : 56
Join date : 2010-12-23

Salut sunt Archer si asta e introducerea mea. Empty
PostSubject: Re: Salut sunt Archer si asta e introducerea mea.   Salut sunt Archer si asta e introducerea mea. EmptyThu Dec 23, 2010 4:58 pm

4 lucruri s-au schimbat, grafica, adaugati eroi, si balanced + sistem nou de iteme, astea in decursul a juma de an un an, deci chiar nu s-a schimbat asa de mult
Back to top Go down
^TeRrOrOfDeAtH^
Moderator
Moderator
^TeRrOrOfDeAtH^


Posts : 210
Join date : 2010-12-22
Age : 29
Location : Craiova

Salut sunt Archer si asta e introducerea mea. Empty
PostSubject: Bine ai venit    Salut sunt Archer si asta e introducerea mea. EmptyFri Dec 24, 2010 8:19 am

Bun venit pe forum !In legatura cu harta eu sunt de parere ca s-a imbunatatit de la versiunile vechi:modele mai noi,caractere noi.Singurul lucru care nu imi place este ca au scos itemele in favoarea unui singur item("Buy item for character")care iti da itemu automat.Si faza cu Cataclysm cred ca au preluat-o de la noul warcraft vrand sa ii dea un nume mai atragator,neinfluentand cu nimic harta.Atmosfera e cam aceeasi,nu poti spune ca de la noile updaturi joci alta harta.
Back to top Go down
VastoLordeMugetsu
FOC-er
FOC-er
VastoLordeMugetsu


Posts : 40
Join date : 2010-12-27
Location : InnerWorld

Salut sunt Archer si asta e introducerea mea. Empty
PostSubject: Re: Salut sunt Archer si asta e introducerea mea.   Salut sunt Archer si asta e introducerea mea. EmptyMon Dec 27, 2010 3:26 pm

Ohh a sosit cavaleria pe acest site

Back to top Go down
Sponsored content





Salut sunt Archer si asta e introducerea mea. Empty
PostSubject: Re: Salut sunt Archer si asta e introducerea mea.   Salut sunt Archer si asta e introducerea mea. Empty

Back to top Go down
 
Salut sunt Archer si asta e introducerea mea.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Salut
» Salut
» Salut!
» Salut !
» Salut

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fight Of Characters RO :: FocRO :: Bine ati venit !-
Jump to: