Fight Of Characters RO
Bine ati venit pe FOCSRO, daca doriti sa vedeti tot continutul forum-ului va rugam sa va faceti cont, daca nu aveti deja unul.
Fight Of Characters RO
Bine ati venit pe FOCSRO, daca doriti sa vedeti tot continutul forum-ului va rugam sa va faceti cont, daca nu aveti deja unul.
Fight Of Characters RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Find your own FOC-ing style.
 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Despre tournament

Go down 
+18
^ThE^ReBiRtH^
NinjaHero
j0k3r3L
zelman
R3mYx
Mire94
Alex
darkboy17
w0wy
ionut_soimi01
D3vilz0r
Seby47
[DARK]dorel
DraRaul
MeT4L
^WhItE^WoLf^
SloCketYoUzOlE
^TeRrOrOfDeAtH^
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
NinjaHero
Newbie
Newbie
NinjaHero


Posts : 4
Join date : 2011-06-26

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: cica   Despre tournament - Page 4 EmptyThu Jul 14, 2011 2:26 am

cica ei vor revansa , dar sunt praf aia trei la cat de varza sunt ii facea dpoar unu din teamu meu
Back to top Go down
R3mYx
Kings
Kings
R3mYx


Posts : 54
Join date : 2011-01-01
Age : 33
Location : Bucuresti

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 EmptyThu Jul 14, 2011 3:16 am

Faza e ca eu nu am putut sa particip la meci/uri motivu meu e ca numai am net si nici peste 2-3 zile mia ars sursa... si nu dau bani ca sa vin la internet sa ma joc meciurile.. asta e Capitanu de la Angel of Darkaness va fi Mire.... am probleme cu pc... asta e
Back to top Go down
Mire94
Kings
Kings
Mire94


Posts : 89
Join date : 2011-06-30
Age : 26
Location : Moldova-Noua

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 EmptyThu Jul 14, 2011 4:39 am

Ma Metale n0ui frumos:)))
Back to top Go down
^WhItE^WoLf^
Admin
Admin
^WhItE^WoLf^


Posts : 141
Join date : 2010-12-21
Age : 30

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 EmptyThu Jul 14, 2011 6:22 am

Nu am nicio problema ca va tot harjoniti, dar nu are niciunul dintre voi dreptul sa le critice echipa indiferent cat de buna sau de rea este. Urmatoarea chestie de acest gen se va lasa cu ban, ne-am inteles?
Back to top Go down
https://focsro.forumotion.com
MeT4L
GFX Designer
GFX Designer
MeT4L


Posts : 56
Join date : 2010-12-23

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 EmptyThu Jul 14, 2011 6:45 am

sloket toti sugi carnatu oricine mi-ar fi sters postu
Back to top Go down
R3mYx
Kings
Kings
R3mYx


Posts : 54
Join date : 2011-01-01
Age : 33
Location : Bucuresti

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 EmptyThu Jul 14, 2011 8:02 am

R3mYx wrote:
Faza e ca eu nu am putut sa particip la meci/uri motivu meu e ca numai am net si nici peste 2-3 zile mia ars sursa... si nu dau bani ca sa vin la internet sa ma joc meciurile.. asta e Capitanu de la Angel of Darkaness va fi Mire.... am probleme cu pc... asta e

Am Rezolvat toate probleme Mire numa ie capitan Smile), pentru ca am venit la loc
Back to top Go down
[DARK]dorel
Rookie FOC-er
Rookie FOC-er



Posts : 34
Join date : 2010-12-28
Age : 25

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 EmptyThu Jul 14, 2011 11:39 am

Mah anuntati si voi aici cand va fi al 2 lea meci ma?? Si app ma dak a venit Rokerizuu ala eu nu mai am al 3-lea membru ca scalfy e plecat la mare si rezerva care am luat-o pt meciul trecut nu mai vb cu mn ca l-am scos degeaba dintrun joc .... si nu mai am pe cn chema ca el n-o sa mai vina si o sa continuam 2v2 cum am facut primul meci si ca a venit rokeritzuu asteapta si el acl un meci ca nu moare.. ..Si va rog sa anuntati cand este al 2 lea meci ca pe mess nu pot intra!!!! puteti scrie si pe forum
Back to top Go down
^ThE^ReBiRtH^
Founder
Founder
^ThE^ReBiRtH^


Posts : 39
Join date : 2011-07-14

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 EmptyThu Jul 14, 2011 11:44 am

Strangeti-va maine in jurul orei 14-14:30 amandoi capitanii ambele echipe si postati pe forum cand sunteti gata.
Back to top Go down
^TeRrOrOfDeAtH^
Moderator
Moderator
^TeRrOrOfDeAtH^


Posts : 210
Join date : 2010-12-22
Age : 29
Location : Craiova

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 EmptyThu Jul 14, 2011 11:57 am

Dorel incearca sa gasesti si tu un al treilea membru.Meciurile vor fi 3vs3.Cat despre meciul 2v2 nu stiu ce sa zic.Eu as zice sa il repetam si sa fie cum am stabilit (3vs3).
Back to top Go down
j0k3r3L
Newbie
Newbie



Posts : 8
Join date : 2011-07-11

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 EmptyThu Jul 14, 2011 12:38 pm

frate mai mult am stat degeaba decat sa jucam ... cine nu e prezent joaca in minus care e problema?
Back to top Go down
^WhItE^WoLf^
Admin
Admin
^WhItE^WoLf^


Posts : 141
Join date : 2010-12-21
Age : 30

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 EmptyThu Jul 14, 2011 12:50 pm

Iti mai aduci aminte ce s-a intamplat cu "incurcatura Alex"? Iti dai seama ce se intampla daca o sa fie nevoiti sa joace 2vs3, o sa se planga si o sa vina dupa ceva vreme si o sa ne roage sa joace din nou ca au fost in minus. Deci solutia finala: Cine nu are maine toti jucatorii echipei, sau un numar egal de jucatori cat sa poata sa joace un meci echilibrat(1vs1; 2vs2) echipa aflata in dificultate va fi DESCALIFICATA. O seara buna.
Back to top Go down
https://focsro.forumotion.com
^ThE^ReBiRtH^
Founder
Founder
^ThE^ReBiRtH^


Posts : 39
Join date : 2011-07-14

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 EmptyThu Jul 14, 2011 12:53 pm

Cam dura decizia lui Wolf, propun sa le dam timp pana la ora 17:30 sa isi adune toti membrii si daca pana atunci nu vor avea ambele echipe 3 membrii, echipa cu jucatori in minus sa roage o rezerva de la celelate echipe, iar rezerva nu va juca urmatoarea grupa, dar va ramane la echipa initiala, in cazul in care se califica mai departe sa poata sa joace. Sunteti de acord?
Back to top Go down
MeT4L
GFX Designer
GFX Designer
MeT4L


Posts : 56
Join date : 2010-12-23

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 EmptyThu Jul 14, 2011 4:06 pm

ba sa imi bag ceva ce tot atata echilibrare? echipa lu angel au jucat 2 v 3 meciul final cu noi au pierdut si gata, au acceptat asta, nu vreti sa il repetam si pe ala?
Back to top Go down
^WhItE^WoLf^
Admin
Admin
^WhItE^WoLf^


Posts : 141
Join date : 2010-12-21
Age : 30

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 EmptyThu Jul 14, 2011 4:32 pm

Jucam ca sa ne distram, sau jucam ca sa vedem care are "carnatul" mai mare MeT4L? Rebirth incearca sa va faca sa va si distrati in turneul asta, nu inteleg ce problema ai tu cu sugestia asta, avand in vedere ca tu si echipa ta v-ati calificat, iar acest meci nu va influenteaza nici pe tine, nici pe ai tai.
Back to top Go down
https://focsro.forumotion.com
[DARK]dorel
Rookie FOC-er
Rookie FOC-er



Posts : 34
Join date : 2010-12-28
Age : 25

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 EmptyThu Jul 14, 2011 9:24 pm

^WhItE^WoLf^ wrote:
Iti mai aduci aminte ce s-a intamplat cu "incurcatura Alex"? Iti dai seama ce se intampla daca o sa fie nevoiti sa joace 2vs3, o sa se planga si o sa vina dupa ceva vreme si o sa ne roage sa joace din nou ca au fost in minus. Deci solutia finala: Cine nu are maine toti jucatorii echipei, sau un numar egal de jucatori cat sa poata sa joace un meci echilibrat(1vs1; 2vs2) echipa aflata in dificultate va fi DESCALIFICATA. O seara buna.
Ma si cand am facut primul meci de ce nu ai vorbit tot asa ma eu mi-am adus rezerva atunci acu de unde vrei sa-l mai iau ca nu cred ca mai vine a 2 -a oara crezand ca-l pacalesc trea sa faci asa decand eram cu primul meci ma ....


Pana la urma las-o asa poate gasim pe altcnv
Back to top Go down
Mire94
Kings
Kings
Mire94


Posts : 89
Join date : 2011-06-30
Age : 26
Location : Moldova-Noua

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 EmptyThu Jul 14, 2011 10:58 pm

Pana la urma meciul cand il tinem!? Exclamation Question
Back to top Go down
^TeRrOrOfDeAtH^
Moderator
Moderator
^TeRrOrOfDeAtH^


Posts : 210
Join date : 2010-12-22
Age : 29
Location : Craiova

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 EmptyFri Jul 15, 2011 2:25 am

Astazi intre orele 14-15.
Back to top Go down
^ThE^ReBiRtH^
Founder
Founder
^ThE^ReBiRtH^


Posts : 39
Join date : 2011-07-14

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 EmptyFri Jul 15, 2011 3:04 am

Deci, capitani aveti echipele pregatite?
Back to top Go down
MeT4L
GFX Designer
GFX Designer
MeT4L


Posts : 56
Join date : 2010-12-23

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 EmptyFri Jul 15, 2011 3:34 am

white wolf nu esti in pozitia in care sa comentezi si vorba aia, fiecare cu carnatul lui, insa eu is mai smecher si contorizez si carnatii celorlalti sa nu scape de sub control

L.E.: si da ma afecteaza pentru ca daca acest turneu se lungeste prea mult eu nu mai pot sa joc, distractia e cand nu joci cu idioti care nu pot sa fie punctuali
Back to top Go down
[DARK]dorel
Rookie FOC-er
Rookie FOC-er



Posts : 34
Join date : 2010-12-28
Age : 25

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 EmptyFri Jul 15, 2011 3:57 am

Minunat e rpg room 5 ful ma ...
Back to top Go down
[DARK]dorel
Rookie FOC-er
Rookie FOC-er



Posts : 34
Join date : 2010-12-28
Age : 25

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 EmptyFri Jul 15, 2011 3:59 am

Imi cer scuze ca am intarziat dar teror a zis intre 14-15 deci mai erau cateva minute asa ca scuze ca am intarziat dar am avut niste treburi cu taicamiu pe afar
Back to top Go down
^ThE^ReBiRtH^
Founder
Founder
^ThE^ReBiRtH^


Posts : 39
Join date : 2011-07-14

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 EmptyFri Jul 15, 2011 4:20 am

Toti jucatorii sa se prezinte pe Room 4 la Terror.
Back to top Go down
[DARK]dorel
Rookie FOC-er
Rookie FOC-er



Posts : 34
Join date : 2010-12-28
Age : 25

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 EmptyFri Jul 15, 2011 5:35 am

yo am intrat!!!
Back to top Go down
DraRaul
Newbie
Newbie
DraRaul


Posts : 7
Join date : 2011-01-09
Location : 01.10.1996

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Despre meciuri   Despre tournament - Page 4 EmptyFri Jul 15, 2011 6:57 am

Deci va rog scrieti care e urmatorul meci intre cine si cine?
Si cand se tine!
Back to top Go down
[DARK]dorel
Rookie FOC-er
Rookie FOC-er



Posts : 34
Join date : 2010-12-28
Age : 25

Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 EmptyFri Jul 15, 2011 7:08 am

Ma teror am fost on azi ma echipa lu mire nu descalifc-o si hai sa continuam odata ....
Back to top Go down
Sponsored content





Despre tournament - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Despre tournament   Despre tournament - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
Despre tournament
Back to top 
Page 4 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Despre Tournament
» Inscrierile
» Meciurile din tournament
» European FoC Tournament This Summer

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fight Of Characters RO :: FocRO :: Arhiva :: TOURNAMENT June 2011-
Jump to: