Fight Of Characters RO
Bine ati venit pe FOCSRO, daca doriti sa vedeti tot continutul forum-ului va rugam sa va faceti cont, daca nu aveti deja unul.
Fight Of Characters RO
Bine ati venit pe FOCSRO, daca doriti sa vedeti tot continutul forum-ului va rugam sa va faceti cont, daca nu aveti deja unul.
Fight Of Characters RO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Find your own FOC-ing style.
 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 THE REBIRTH!!!!

Go down 
+4
jokerss
Phanthom50
Archer
^WhItE^WoLf^
8 posters
AuthorMessage
^WhItE^WoLf^
Admin
Admin
^WhItE^WoLf^


Posts : 141
Join date : 2010-12-21
Age : 30

THE REBIRTH!!!! Empty
PostSubject: THE REBIRTH!!!!   THE REBIRTH!!!! EmptyMon May 23, 2011 12:45 pm

Contrar a ce a s-ar putea crede, numele topicului nu are nicio legatura cu mine sau account-ul meu. Eu si Terror dorim sa readucem la viata forumul, speram sa fiti alaturi de noi si sa ne ajutati dandu-ne idei cum am putea imbunatati forumul cat si cum sa il facem mai distractiv. Cu cat avem mai multi useri activi cu atat o sa tinem TOURNAMENT-ul mai rapid, iar vara asta sper sa fim multi sa apucam sa facem cel putin 5. Dati si voi de veste pe garena sa avem o comunitate cat mai variata si cat mai mare si nu uitati sa postati^^. Sper sa fiti alaturi de noi va asteptam replay-urile. Ciaossu!
Back to top Go down
https://focsro.forumotion.com
Archer
Staff
Staff
Archer


Posts : 80
Join date : 2010-12-23
Location : UBW

THE REBIRTH!!!! Empty
PostSubject: Re: THE REBIRTH!!!!   THE REBIRTH!!!! EmptyWed May 25, 2011 2:51 am

As vrea sa va spun ca va fi o comunitate greu de facut din mai multe motive, si ca practic la faza cu staffu nu prea mai au oamenii ce sa faca avand in vedere ca mai avem putini eroi de facut si in plus nimeni nu intreaba sau cel putin nu m-a intrebat pe mine sau pe ceilalti membrii ai staffului.
Practic membrii staff nu isi prea au rostul pentru ca daca masa are nevoie de ceva il intreaba pe domnu Terror insusi. Mult succes in reinvierea forumului!
Back to top Go down
^WhItE^WoLf^
Admin
Admin
^WhItE^WoLf^


Posts : 141
Join date : 2010-12-21
Age : 30

THE REBIRTH!!!! Empty
PostSubject: Re: THE REBIRTH!!!!   THE REBIRTH!!!! EmptyWed May 25, 2011 7:16 am

Sa inteleg ca nu avem suportul tau?
Back to top Go down
https://focsro.forumotion.com
Archer
Staff
Staff
Archer


Posts : 80
Join date : 2010-12-23
Location : UBW

THE REBIRTH!!!! Empty
PostSubject: Re: THE REBIRTH!!!!   THE REBIRTH!!!! EmptyMon May 30, 2011 7:27 am

Cum sa nu, o sa te ajut cum pot ca sa reinvii forumul asta in care sunt numai jucatori buni care nu copiaza builduri/nu te injura daca ii omori/nu idolatrizeaza pe un anumit user al forumului si sunt foarte inteligenti.
Back to top Go down
Phanthom50
Rookie FOC-er
Rookie FOC-er
Phanthom50


Posts : 28
Join date : 2011-01-27
Location : Underground

THE REBIRTH!!!! Empty
PostSubject: Re: THE REBIRTH!!!!   THE REBIRTH!!!! EmptyTue May 31, 2011 11:03 am

Ai fost sarcastic si cumva ne-ai facut idioti. Vezi ca se cauta membri pentru staff care sa fie cat de cat civilizati si cred eu ca si intelegatori, cum a zis rebirth sa ajuti memrbi nu sa ii descurajezi!
Back to top Go down
^WhItE^WoLf^
Admin
Admin
^WhItE^WoLf^


Posts : 141
Join date : 2010-12-21
Age : 30

THE REBIRTH!!!! Empty
PostSubject: Re: THE REBIRTH!!!!   THE REBIRTH!!!! EmptyTue May 31, 2011 12:26 pm

El e sensibil, dar face pe nesimtitul sa nu il luati la baza, daca il cunoasteti e baiat de treaba. Si daca se ia de voi il bagati de unde a iesit si o sa fie baiat de treaba^^. Have fun in continuare si nu uitati sa postati!
Back to top Go down
https://focsro.forumotion.com
Archer
Staff
Staff
Archer


Posts : 80
Join date : 2010-12-23
Location : UBW

THE REBIRTH!!!! Empty
PostSubject: Re: THE REBIRTH!!!!   THE REBIRTH!!!! EmptySat Jun 04, 2011 2:16 pm

Cineva s-a simtit idiot cumva?
Rebirth, se vede ca n-ai mai fost trecut prin origine de mult dar eu v-am facut un compliment tuturor jucatorilor de FOCs din RO.
Adica sa nu credeti ca nu sunteti pro si ca lee nu e buguit, ca doar ce sa stie noobu de mine.
Back to top Go down
^WhItE^WoLf^
Admin
Admin
^WhItE^WoLf^


Posts : 141
Join date : 2010-12-21
Age : 30

THE REBIRTH!!!! Empty
PostSubject: Re: THE REBIRTH!!!!   THE REBIRTH!!!! EmptySun Jun 05, 2011 12:45 am

Tie chiar iti place sa fi rau nu? Si ia, incearca sa ma bagi in origini sa vezi ce iese, iar in legatura cu remarca ta rautacioasa despre nivelul celor de pe forum, pai atunci te rog sa ma scuzi ca nu suntem la nivelul asteptarilor "maretului". Renunta la atitudinea asta cacacioasa ca daca i-am invata pe cei care stiu cat de cat ce iteme sa cumpere, cred ca ti-ai cam lua-o putin pe coaja(a nu se intelege ca te bat, doar ca ti-ar face mai multe probleme). Asa ca renunta la atitudinea infumurata si ajuta-i pe membrii comunitatii care nu sunt asa de MARETI ca tine, Ok?
Back to top Go down
https://focsro.forumotion.com
Archer
Staff
Staff
Archer


Posts : 80
Join date : 2010-12-23
Location : UBW

THE REBIRTH!!!! Empty
PostSubject: Re: THE REBIRTH!!!!   THE REBIRTH!!!! EmptySun Jun 05, 2011 3:09 am

Am zis eu ca nu ii ajut?
Ori esti orb ori esti chior amice, am scris ca o sa ii ajut.
Dar 80% din jucatorii din RO sunt niste tarani prosti care injura ca ratatii si habar n-au de joc(sa nu mai zic de leaveri).
Back to top Go down
jokerss
Newbie
Newbie



Posts : 1
Join date : 2011-06-26

THE REBIRTH!!!! Empty
PostSubject: Re: THE REBIRTH!!!!   THE REBIRTH!!!! EmptyMon Jun 27, 2011 2:25 pm

wtf...asta e forum ....frate nuti convine de nivelu jucatorilor RO ajutai si ..tu sa devina mai buni si nu numi tarani ...numai pt ca injura ...asta sunt destule specimene dar nu te crede superior..ca nici tu nu esti prea departe...nul injuri in joc dar in fatza pc...e alta trb
Back to top Go down
MeT4L
GFX Designer
GFX Designer
MeT4L


Posts : 56
Join date : 2010-12-23

THE REBIRTH!!!! Empty
PostSubject: Re: THE REBIRTH!!!!   THE REBIRTH!!!! EmptyWed Jul 06, 2011 3:08 pm

majoritar toti de pe acest forum superiori scursaturilor de pe garena, are dreptate archer
Back to top Go down
ionut_soimi01
What the FOC ?
What the FOC ?
ionut_soimi01


Posts : 103
Join date : 2011-06-26
Age : 28
Location : Hawks land

THE REBIRTH!!!! Empty
PostSubject: Re: THE REBIRTH!!!!   THE REBIRTH!!!! EmptyWed Jul 27, 2011 12:13 am

Jokers asta e adevarul un om prost ramane prost ce sa inveti un noob?Cum sa mearga sa bata bossu?Laso balta mai bine nu dadeai replica uni oameni nu merita sa joace o mapa la care ies ca pierd si da el e superior fatza de tine mult mai superior ce minte are ala no sa ai tu niciodata.
Back to top Go down
^WhItE^WoLf^
Admin
Admin
^WhItE^WoLf^


Posts : 141
Join date : 2010-12-21
Age : 30

THE REBIRTH!!!! Empty
PostSubject: Re: THE REBIRTH!!!!   THE REBIRTH!!!! EmptyThu Jul 28, 2011 7:51 am

Frate, dar voi sunteti mai mult ca stresanti. Ce ii tot dati dreptate stresatului aluia de Archer? Nu pot sa spun ca il cunosc personal, dar am jucat odata cu el in team si imi aduc aminte ca dupa ce ne distantaseram ca lumea la scor a inceput sa ii faca pe ceilalti noobi si in toate felurile, iar cand pierde primul lucru pe care da vina e team-ul, nu pe faptul ca nu poate sa fie asa de bun pe cum se da. Lasati-o mai moale cu jignitul altor useri ca asa daca e sa stam gasim si la voi defecte de sa ne bagam si sa ne scoatem, deci ciocul mic si aveti grija la joc, ajutati pe cine puteti si ignorati ratatii, dar nu mai generalizati de-am pulilea. O zi buna!
Back to top Go down
https://focsro.forumotion.com
ionut_soimi01
What the FOC ?
What the FOC ?
ionut_soimi01


Posts : 103
Join date : 2011-06-26
Age : 28
Location : Hawks land

THE REBIRTH!!!! Empty
PostSubject: Re: THE REBIRTH!!!!   THE REBIRTH!!!! EmptyThu Jul 28, 2011 11:13 pm

Pai daca ai jucat cu el posibil sa fi fost tu nab asta cred eu joc cu el iam batut si pe terror si pe bodo si ma poate considera ca egal archer el a spuso si a spus ca pot deveni chiar mai bun ca el.Deci si eu ma enervez cand e terror,bodo si rebirth si eu singur cu 2 nabi ce mai vrei??Si nu e stres e un baiat de treaba dar nu i plac noobi cum nici tie nu cred ca iti plac nu e frumos sa ti se futa jocu din cauza la un ratat.
Back to top Go down
Archer
Staff
Staff
Archer


Posts : 80
Join date : 2010-12-23
Location : UBW

THE REBIRTH!!!! Empty
PostSubject: Re: THE REBIRTH!!!!   THE REBIRTH!!!! EmptyFri Jul 29, 2011 12:37 am

Da ma Wolf eu vad ca ai ceva cu mine, ai vreo problema daca sunt sustinut de niste oameni care stiu juca mapa?
Tu esti sustinut de toti noobii, si da logic ca dau vina pe team cand eram kenpachi si mi-a fost furat tot(si de teamu lor si de teamu meu) apoi in late naruto(care mi-a furat absolut tot si facea ca un retardat pe skype) murea instant de la altii, dar eu cu kenpachi fara farm ii bateam.
Concluzie:nu dau vina pe team daca nu au nici o vina(ex:Ionut,Met4l,DarkDragon etc.). Dar ce sa stii de team, ca tu joci cu terror care fura totul.
Back to top Go down
^WhItE^WoLf^
Admin
Admin
^WhItE^WoLf^


Posts : 141
Join date : 2010-12-21
Age : 30

THE REBIRTH!!!! Empty
PostSubject: Re: THE REBIRTH!!!!   THE REBIRTH!!!! EmptyFri Jul 29, 2011 2:01 am

Am jucat 2 meciuri cu terror si pot sa spun ca a jucat curat, nu mi-a furat, nu facea faze de nasol, nimic. Sincer eu stiu sigur ca tu ai ceva cu el, dar e prea bun omul sa iti acorde atentie si nici eu nu stiu de ce fac asta, eh in fine, ramane Rebirth care nu stiu de ce te considera de treaba, dar problema lui nu ma bag peste el.
Back to top Go down
https://focsro.forumotion.com
ionut_soimi01
What the FOC ?
What the FOC ?
ionut_soimi01


Posts : 103
Join date : 2011-06-26
Age : 28
Location : Hawks land

THE REBIRTH!!!! Empty
PostSubject: Re: THE REBIRTH!!!!   THE REBIRTH!!!! EmptyFri Jul 29, 2011 4:23 am

Oricum am inteles ca u nu sti prea bine focs hai sa inchidem subiectul ca ne certam prea mult dupaia.
Back to top Go down
^ThE^ReBiRtH^
Founder
Founder
^ThE^ReBiRtH^


Posts : 39
Join date : 2011-07-14

THE REBIRTH!!!! Empty
PostSubject: Re: THE REBIRTH!!!!   THE REBIRTH!!!! EmptySat Aug 06, 2011 8:18 am

Ba soimi, nu o stii el prea mult FOCS, dar de bagat in origini te poate baga foarte usor. Mai incet cu interesantul ca incep sa ma iau eu de tine si intreaba-l pe Raziel ce "baza" fac eu.
Back to top Go down
ionut_soimi01
What the FOC ?
What the FOC ?
ionut_soimi01


Posts : 103
Join date : 2011-06-26
Age : 28
Location : Hawks land

THE REBIRTH!!!! Empty
PostSubject: Re: THE REBIRTH!!!!   THE REBIRTH!!!! EmptyWed Aug 10, 2011 9:39 am

baza?nush la ce te referi.si am spus adevarul.
Back to top Go down
Mire94
Kings
Kings
Mire94


Posts : 89
Join date : 2011-06-30
Age : 26
Location : Moldova-Noua

THE REBIRTH!!!! Empty
PostSubject: Re: THE REBIRTH!!!!   THE REBIRTH!!!! EmptySat Oct 01, 2011 11:59 pm

Rebirth la multi ani! Very Happy Razz
Back to top Go down
Sponsored content





THE REBIRTH!!!! Empty
PostSubject: Re: THE REBIRTH!!!!   THE REBIRTH!!!! Empty

Back to top Go down
 
THE REBIRTH!!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Miki1998 vs ^ThE^ReBiRtH^

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fight Of Characters RO :: FocRO :: THE REBIRTH!!!!!-
Jump to: